Aydınlatma Armatür Modelleri ve Çeşitleri 2022

Bahçeniz için bir aydınlatma çözümü arıyorsanız, Bahçe armatürü satın almayı düşünün. Bu ürünler, geniş bir LED ve akkor ışık yelpazesi sunar.

Aydınlatma Armatür Modelleri ve Çeşitleri 2022
6411

Bu ampuller, Bahçenizin mevcut dekoruna mükemmel uyum sağlar. Işıkları, ruh halinize veya tasarım düzeninize uyacak şekilde farklı renk filtreleriyle de özelleştirebilirsiniz. Bahçenize vurgulu aydınlatma eklemek veya dramatik bir görünüm sağlamak istiyorsanız, armatürler size yardımcı olacaktır.
 
Park bahçe aydınlatma armatürleri, iki farklı aydınlatma türüne sahiptir. Bireysel ışıklar ve çoklu ışıklar vardır. Her ışık, yerleştirme ve ayarlamaya yardımcı olmak için bir manşonla birlikte gelir. Bireysel Işıklar, yerleşik hedefleme kılavuzlarıyla birlikte gelir. Her bir ışık, 17 farklı tipte ışık değiştirici sahne ve iki IES profili ile birlikte gelir. Her ışık, ister doğal ister yapay aydınlatma kaynağı olsun, herhangi bir HDRI aydınlatma seti ile kullanılabilir. Alternatif olarak, ortam rengi, dağınık veya HDRI aydınlatma seti veya her ikisini de kullanabilirsiniz.
 
Bu yazılımdaki aydınlatma iki farklı tipte kabloya sahiptir. Pozitif kablo, güç dağıtım panelindeki pozitif terminale bağlanır. Negatif tel, negatif baraya bağlanır. Pozitif tel, ışığın kol somununa bağlanır. İkinci tip kablo, topraklanmış veya anahtarlanmış canlı kabloya bağlanır. Bu üç tip telin her biri aydınlatma için kullanılır. Kullanıcı kılavuzunda bir tür aydınlatma kontrolü sağlanmıştır.
 
HDRI ortamları, ortam rengi ve arka plan için çeşitli ön ayarlarla birlikte gelir. Ayrıca iki IES profili ve aralarından seçim yapabileceğiniz 17 ışık yoğunluğu ön ayarı vardır. Ayrıca herhangi bir HDRI aydınlatma seti ve ortam rengi ile kullanılabilirler. Bu aydınlatma seçenekleri ile her mekan için benzersiz bir görünüm oluşturabilirsiniz. Aydınlatma ve ortam ışığı için mükemmel seçimdir. Bu uygulama, fotoğrafçılar ve aydınlatma tasarımcıları için bir dizi seçenek sunar. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun çeşitli farklı ayarlar arasından seçim yapabilirsiniz.
 
HDRI Ortamları birçok renk ve dokuya sahiptir. Düz renk ve maske görüntüleri arasında seçim yapabilirsiniz. Tek bir sahnede birden fazla HDRI ortamı da kullanabilirsiniz. Daha fazla renk içeren bir aydınlatma düzeni oluşturmanız gerekiyorsa, üç HDRI aydınlatma ayarı arasından seçim yapabilirsiniz. Güzel bir görünüm oluşturmak için ikisini bir arada kullanabilirsiniz. Görüntünüzü geliştirmek için ışıkların ortam rengini de ayarlayabilirsiniz. Yazılım, çok çeşitli ortamlara ek olarak, belirli durumlar için ön ayarlar da sunar.
 
Her Işık kendi bireysel ayarlarına sahiptir. Bir renk ön ayarı seçerek tek bir ışığın parlaklığını ve rengini ayarlayabilirsiniz. Alternatif olarak, Aydınlatma 2'deki bir ön ayardan bir renk seçebilirsiniz. Bu şekilde ışığın renk sıcaklığını kontrol edebilirsiniz. Üçüncü bir seçenek ise HDRI ortamıdır. HDRI ortamları ile bir sahnede iki farklı ortam arasından seçim yapabilirsiniz. Işıkları aynı ışık kaynağıyla ayarlamak kolaydır.
 
Bu aydınlatma çözümü çok çeşitli özelliklere sahiptir. Örneğin, aydınlatmayı belirli bir ortama uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Yerleşik bir hedefleme kılavuzuyla tek tek ışıkların renklerini de ayarlayabilirsiniz. Işık bir anahtarla da kontrol edilebilir, böylece 3 telli bir sistem kullanabilirsiniz. Işıklarınızı ve diğer elektrikli cihazlarınızı topraklamanız önemlidir, böylece güvende kalırlar. Aynısı HDRI ortamları için de geçerlidir.
 
Üç kablolu aydınlatma sistemi üç kablo kullanır. İlk ikisi Canlı ve Anahtarlı Canlı ve üçüncüsü Toprak telidir. Topraklama kablosu, herhangi bir elektrik sisteminin önemli bir parçasıdır. Tüm elektrikli aletler ve ışıklar topraklanmalıdır. Yeşil/sarı kablo, Topraklama kablosudur. Beyaz, çıplak bir tel, Canlı teldir. Bu aynı zamanda Kırmızı ve Siyah olarak da bilinir. Sarı ve beyaz çizgiler sırasıyla zemini ve mavi ve kırmızı ışığı gösterir.
 
Aydınlatma sisteminin pozitif ve negatif olmak üzere üç kablosu vardır. Pozitif kablo, güç dağıtım panelindeki pozitif terminale bağlanan kablodur. Negatif kablo, negatif terminale bağlanan kablodur. İki kablo Canlı ve Anahtarlı canlı olarak adlandırılır. Herhangi bir kombinasyonda bağlanabilirler. Bu sistem tüm 3 telli aydınlatma sistemleri ile uyumludur. Üç telli kablo sisteminde iki nötr ve üç ışık bulunur.
 
Yorumlar
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler'e aittir.