Bahçe el aletleri

Bahçe işlerine başlamak düşündüğünüz kadar zor değil, ancak bazı Bahçe Aletlerine sahip olmanız gerekecek. Bütçenize göre bahçe el aletleri alarak bir yerden başlayabilirsiniz. Ve piyasadaki her elektrikli veya motorlu araç gerece sahip olmanız gerekmez.

Bahçe el aletleri
11812

Temel şeylere odaklanın. İşte başlamanız için birkaç ipucu. Bazı yararlı ipuçları için okumaya devam edin. Bu kılavuz, Bahçe Aletlerinizi seçmenize yardımcı olacaktır. Kazma, kürek, dal budama makası, ot ayıklama aleti ile yabani ot ayıklamak bir zorunluluktur. Yabani otları püskürtmeden temizlemek için harika bir araçtır, çünkü yabanı otlar geri geleceklerdir.
 
Bir diğer önemli ara Tırmık, çimleri havalandırmak, sıkıştırılmış toprağı parçalamak, tohumlar için delikler oluşturmak, toprak işlemeyi karıştırmak ve daha fazlası için kullanılabilir. Dar yerlerde delik ve ot kazmak için bile kullanılabilir. Bir bahçe çatalının uzun dişleri, en zorlu araziyi bile delmeyi kolaylaştırır. Bu alet aynı zamanda toprağı kazmak için de çok kullanışlıdır.
 
Toprak Kepçesi: Bir geniş çatal bahçede faydalı bir araç olabilir. Kullanıcı, bir kazığa sabitlenmiş bir çapraz çubuğa basar ve çatalları toprağa itmek için vücut ağırlığını kullanır. Çatallar ayrıca kulplar yardımıyla topraktan itilebilir. Bir bahçe parçalayıcı, bahçe atıklarını ve kompostlamayı azaltmak için önemli bir araçtır. Bir toprak kepçe, mükemmel bir genel amaçlı kazma aletidir. Bu alet, kayalık toprağı toplamak veya sınırlı hasarla ampulleri çıkarmak için mükemmel bir seçimdir. Dar alanlarda ot ayıklamak ve çukur kazmak için de kullanılabilir.
 
Bir ampul ekici, yükseltilmiş bir yatakta herhangi bir şey yetiştirmek için harika bir araçtır. Yükseltilmiş yatakların çoğu sadece 4 fit genişliğinde olduğundan, bahçıvanların daha kısa bahçe aletlerine ihtiyacı vardır. Bir bahçe küreği ve bahçe çatalı, toprağı ters çevirmenize ve besinleri karıştırmanıza yardımcı olacaktır. Çim çapaları, dar yatakları ayıklamak için kullanışlıdır. Ayıklamak için uzun saplı bir çapa yararlıdır. Bahçe işlerine yeni başlıyorsanız, bir bahçe tabure takımı almalısınız.Bahçe el aletleri, dış mekan yeşil alanların düzenlenmesinde rol oynayan alanın mimari ve peyzaj yapısna katkı sağlayan ana unsurları temsil etmektedir. Bir ampul ekici, bitkiler ve ampuller için delik kazmak için çok yönlü bir araçtır. Bitkiler dikildikten sonra toprağın toprakla kaplanmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Satın almanız gereken bir diğer araç da organik malzemeleri tutan ve bunların ayrışmasını sağlayan kompost çatalıdır. Gübre çatalı, gübre çatalı olarak da bilinir. Bu çok amaçlı bir bahçe aletidir. Dikim dibble, toprakta delik açmak için sivri uçlu bir alettir.
 
Bir bahçıvan her zaman elinde birkaç alet bulundurmalıdır. Bir çukur kazmak için tırmık şarttır. Hori-hori bıçağı, bilek yorgunluğunu gidermek için tasarlanmış çok yönlü bir araçtır. Bahçedeki otları ayıklamak ve diğer işler için harika bir araçtır. Hafif ve hava koşullarına dayanıklıdır. Teraslar veya açık alanlar için idealdir. Zararlıları engellemek için bile kullanılabilir.
 
Bir bahçe çatalı, toprağı döndürmek için etkili bir araçtır. Ayrıca malç toplamak için de kullanılabilir. Sırtında hafif bir eğri olan bir bahçe çatalı, kayaları kazmak için kullanışlıdır. Düz uçlu bir çatal, kazma ve inceltme için daha iyidir. Ayrıca iyi kavramakta fayda var. Bu araçlar bir bahçıvan için vazgeçilmezdir. Bahçenizin çevre düzenlemesi ve bakımı konusunda size yardımcı olacaklardır.
 
Bahçe çatalı, dayanıklı paslanmaz çelik bıçağa sahip hafif bir alettir. Toprağı kesmek, kazımak ve tırmıklamak için kullanışlıdır. Büyüklüğüne bağlı olarak dalları kazmak için de kullanılabilir. Bir çapanın aksine, budama için tipik olarak bir çatal kullanılır. Hori çatal, toprağı gevşetmek ve yabani otları temizlemek için harika bir araçtır. Hafiftir ve manevrası kolaydır ve deri kılıf ile birlikte gelir.
Bir kürek, toprağı kazmak ve kepçelemek için kullanılan çok yönlü bir araçtır. Kürek sapı açılıdır, kürek ise bıçağa neredeyse paraleldir. Her iki alet de esas olarak hendek kazmak, çim kesmek ve toprağı taşımak için kullanılır. Sonuncusu daha dayanıklı iken, diğeri daha hafiftir. Bir el arabası, taş ve çiçek gibi bir sürü malzemeyi taşımak için kullanışlıdır.Bahçe el aletleri ile çiçek, bitki, ağaç, ekme, biçme ve toprak işlerinizi daha pratik ve işlevsel ürünlerle faaliyete geçirmek için www.tersanecaddesi.com ‘daki bahçe ürünleri fırsatlarını kaçırma
 
Yorumlar
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler'e aittir.